Aktuality

Jihoamerické bylinné preparáty pro lepší zdraví 07.11.2013

Pro podzimní dny plné viróz a nachlazení jsme rozšířili sortiment o jihoamerických bylinné preparáty Oro Verde. Vybrat si můžete z několika přírodních přípravků s povzbuzujícími, detoxikačními, protizánětlivými, antivirálními a antibakteriálními účinky.

více »


Zábaly - čokoláda, po které se nepřibírá08.10.2013

Ať už vás osloví vůně čokolády, nebo léčivé účinky rašeliny, můžete u nás nově masáže spojit s tepelnou terapií ve formě zábalů. Rašelinové i čokoládové zábaly kombinujeme s půlhodinovou masáží, takže u nás teď můžete zažít hned dvojí relax.

více »


Nová masérna NOVIDA na Praze 420.09.2013

Po úspěšném startu naší masérny jsme se po půl roce přesunuli do větších prostor se samostanou recepcí. Masérna je nadále v Kunratické tvrzi na Praze 4, jen jsme se přesunuli o 70 metrů vedle a je k nám bezbariérový přístup. Pokud jste v naší nové masérně ještě nebyli, zveme vás na návštěvu!

více »


NOVIDA na běžeckém závodě We Run Prague03.09.2013

V sobotu jsme se zúčastnili jedné z největších běžeckých události v Česku – závodu We Run Prague s 10000 běžci startujícími na trati 10 km. Po závodě počet námi namasírovaných sportovců dosáhl bezmála stovky a na pozávodní uvolňující masáž k nám přišel i bronzový běžec a vítěz loňského ročníku We Run Prague Ondřej Fejfar.

více »


Masáže na akci Krásné XL19.08.2013

Minulou neděli se konalo na Kačerově setkání fanoušků stránek Krásná XL. NOVIDA byla v tento den s nimi a snažila se ukázat baculkám, že masáž je příjemná relaxace pro všechny, kdo ji potřebují a několik kilo navíc by v tom nemělo být překážkou.

Stud můžete u nevidomých masérů hodit za hlavu.

více »


« 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »