Pomozte nám pohybem [25.04.2016]

Díky vašemu sportovnímu úsilí a díky mobilní aplikaci EPP Nadace ČEZ nám můžete poslat body nasbírané sportováním a pomoct nám s rekontrukcí naší řepské masérny.

Nadace ČEZ nás zařadila do programu Pomáhej pohybem, ve kterém je díky aplikaci v mobilním telefonu možné sportováním získávat body a ty přidělit projektům, které jsou vám sympatické. Nadace ČEZ pak body přemění na peníze. A to je způsob, jak nás můžete jen díky tomu, že rádi sportujete, podpořit v rekonstrukci prostor nasí masérny v pražských Řepích.

V současnosti máme v provozu jednu masérskou místnost a díky vaší sportovní podpoře doufáme, že se nám brzy podaří přidat k ní druhou (do které vás zatím radši nepouštíme) a zároveň obě masérské místnosti zbavit hluku, který se k nám dostává z chodby a od výtahů, kterými za námi na masáž jezdíte.

To vše pro nás do budoucna znamená možnost zaměstnat další šikovné maséry se zrakovým handicapem a pro všechny zákazníky se tím otevře možnost vybírat si z více masérů, více masérských technik a stejně tak možnost většího výběru z termínů pro vaši masáž.

Detaily o celém programu Nadace ČEZ a o našem projektu najdete právě teď na www.pomahejpohybem.cz.

Děkujeme za vaši podporu!


 zpět