O masážích

Není snadné popsat slovy něco, co je potřeba „na vlastní tělo“ zažít. Přesto by zde bylo namístě uvést několik řádků o masážích, jakožto jedinečném způsobu relaxace a spojení ducha, mysli a těla.

Masáže jsou nejstarší formou terapie, prováděnou pro obnovení fyzické a psychické kondice. Dnes existují desítky forem masáží. Základem pro úlevu od bolesti však stále zůstává perfektně zvládnutá klasická masáž, jež tvoří základní kámen všem dalším nadstavbovým technikám.

Žijeme v době, která na nás klade mnoho nároků. Životní tempo je rychlé a za den řešíme několik krizových situací. I přes pozitivní postoj k životu, si občas můžeme připadat unavení, cítíme bolest zad či hlavy.

V ideálním případě zvolíme masáž jako preventivní opatření. Pokud si postupně z masáží vytvoříme pravidelný rituál, obtíže se tím značně eliminují.

Proto jsou v dnešní době kladeny vysoké nároky na odbornost a způsobilost masérů, aby dokázali v takových případech poradit a pomoci.

Zvolte si z naší nabídky masáží a přijďte si k nám vychutnat tu malou chvíli jen pro sebe, kterou bychom si měli dopřávat co nejčastěji. Udělá-li člověk radost sám sobě, o to lépe se mu pak rozdává radost druhým.

Pokud se chcete o jednotlivých masážních technikách dozvědět více, podívejte se v sekci Ceník na naši nabídku a když najedete myší na název masáže, tak se vám k ní zobrazí podrobnější popis.

Masáž v masážním studiu NOVIDA