Aktuality

Noční běh pro Světlušku s našimi masážemi30.04.2014

Více než 2500 běžců se 29. dubna večer sešlo ve Stromovce, aby Nočním během s čelovkami podpořili projekty Sbírky Světluška. Činnosti Světlušky v podpoře slabozrakých a nevidomých si moc vážíme a jsme rádi, že jsme mohli přispět masážemi na startu závodu.

více »


Rozšíření pracovní doby a nové druhy masáží01.04.2014

Od 1. dubna rozšiřujeme otevírací dobu v pracovních dnech na všechna rána a novinkou je sobotní provoz masérny. Nově se při výběru masáže můžete rozhodnout také pro baňkování a manuální lymfodrenáž.

více »


NOVIDA na veletrhu Sport Show24.03.2014

Masáže nesouvisí jen s uvolněním a relaxací, ale také se sportem. Proto v NOVIDĚ spolupracujeme na významných sportovních událostech, jakými jsou běh We Run Prague, cyklistický závod Genesis Bike Prague nebo veletrh Sport Show, který se na letňanském výstavišti koná tento týden od pátku do neděle. Rádi vás na veletrhu uvidíme a pro nejrychlejší z vás máme připravený dárek v podobě vstupenky na veletrh.

 

více »


Valentýn ve dvou na párové masáži14.02.2014

Valentýn je příležitost zastavit se u užít si něco příjemného s tím, koho máme nejraději. Nejde o to, co říká kalendář nebo zahraniční tradice, ale o to, že občas je dobré udělat si společně radost a tou chvílí mohou být právě tyto dny. Naším tipem je užít si část těchto společných chvil v naší masérně, například při hodinové relaxační párové masáži.

více »


Článek o NOVIDĚ v InfoKOMPASU29.01.2014

Uvést do chodu a úspěšně rozvíjet jakýkoliv podnikatelský záměr není jednoduché. Což teprve když se jedná o projekt, který má za cíl dát práci nevidomým a zároveň obstát v komerčním prostředí. Na tento nelehký úkol si troufla Mgr. Jana Mašínová, která založila obecně prospěšnou společnost NOVIDA. Po měsících perné práce zahrnující běhání po úřadech, hledání a vybavení vhodného prostoru a výběr zaměstnanců, mohl v lednu loňského roku na nové masérské lůžko ulehnout první zákazník.

více »


« 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »