Aktuality

Jsme zpět a prodlužujeme platnost dárkových poukazů26.04.2021

Od pondělí 26. dubna. do pátku 30. dubna budeme mít vždy v čase od 13 do 19 hodin otevřenou recepci a budeme přijímat objednávky. Od pondělí 3. května začneme opět masírovat. Počítáme s tím, že splníme všechny požadavky stanovené státem a stejně tak budeme jejich splnění očekávat i od našich klientů. Těšíme se na Vás a na Vaše objednávky! 

více »


Čekáme na změnu a prodlužujeme platnost poukazů30.03.2021

Ani po třech měsících nejsou v ČR podmínky, které by nám dovolily otevřít naše masážní studio a začít zase masírovat. Pokud máte dárkový poukaz na naše služby, tak můžete počítat s tím, že platnost prodloužíme o dobu, kdy budeme mít zavřeno. Sledujte prosím průběžně naše stránky kvůli novinkám.

více »


Z důvodu nařízení vlády máme zavřeno30.12.2020

Z důvodu nařízení vlády nemůžeme po svátcích otevřít 4. ledna, jak jsme chtěli. V tuto chvíli nepřijímáme nové objednávky, ani přeobjednávky masáží. Jakmile to bude možné, tak opět otevřeme. Pokud by zavření trvalo delší dobu, tak se jej budeme snažit zohlednit v prodloužení platnosti vydaných dárkových poukazů. O všech změnách budeme informovat na našich stránkách.

více »


Otevírací doba před Vánoci a po Novém roce18.12.2020

Před Vánoci budeme mít otevřeno až do středy 23. prosince do 20 hodin. Do té doby k nám můžete přijít na masáž, nebo pro někoho pořídit dárkový poukaz na naše služby. Dárkové poukazy prodáváme jak osobně na recepci, tak je možné si je nechat poslat e-mailem.

 

více »


Masírujeme a fungujeme stejně jako dřív02.12.2020

Od čtvrtka 3. prosince se vracíme k naši běžné otevírací době. Můžete se u nás nechat namasírovat, nebo udělat svým blízkým radost poukazem na masáž. Platnost dárkových poukazů vystavených před 22. říjnem prodlužujeme o dva měsíce.

více »


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »