Od 11. května opět masírujeme, informace o hygienických opatřeních [27.04.2020]

Když jsme před několika lety otevírali naše masážní studio, uměli jsme si představit různé scénáře, ale nikdy by nás nenapadlo, že jednou budeme muset zavřít kvůli nějakému koronaviru. To už máme naštěstí za sebou a nyní se dostáváme do té lepší fáze - budeme moct znovu otevřít!

Od pondělí 4. května zahájíme provoz recepce, abychom mohli přijímat objednávky. Objednávejte se prosím telefonicky na našem recepčním čísle (ne osobně nebo e-mailem). OD PONDĚLÍ 11. KVĚTNA ZAČNEME MASÍROVAT. Rádi bychom začali dřív, ale respektujeme nařízení vlády, které masérským studiím nedovolí začít dříve.

Pokud máte dárkový poukaz, tak kvůli přerušení provozu automaticky prodlužujeme platnost všech poukazů o 2 měsíce oproti datu ukončení platnosti, které je uvedeno na poukazech.

Kvůli prevenci šíření koronaviru přijímáme mnohá opatření, jedno z nich je, že jsme naše zaměstnance rozdělili do skupin, které se navzájem nebudou potkávat. Kvůli tomu jsme také museli přepracovat celý rozpis práce našich zaměstnanců, objednávky přijaté před 14. březnem neplatí a ve všech případech je potřeba objednat se na masáž znova.

Opatření je ale mnohem více (a pokud by vláda nařídila nějaká další, tak se jim také přizpůsobíme), jsou to například:

  • Po každé masáži probíhá větrání místnosti, desinfekce lehátka, klik dveří a dalších míst, kterých se klienti dotýkají - z toho důvodu musíme o několik minut zkrátit každou masáž (věříme, že dočasná opatření pochopíte, také bychom se bez nich rádi obešli).
  • Maséři budou dodržovat zvýšenou hygienu mezi masážemi a masírovat budou v roušce a s ochranným štítem; recepční budou mít roušku po celou dobu jednání s klienty a při přijímání platby budou mít ochranné rukavice.
  • Na masáže prosím přicházejte krátce před masáží (jen tak, abyste na recepci mohli vyřešit platbu) a nenechávejte se nikým doprovázet. V ideálním případě by se tak klienti jdoucí na masáž po sobě neměli vůbec potkat.
  • Na masážních lehátkách nebudeme používat žádná látková prostěradla a podhlavníky, jen jednorázové hygienické materiály, které se po každé masáži mění.
  • Při vstupu požádáme každého klienta o desinfekci rukou.


 zpět