NOVIDA na veletrhu Sport Show [24.03.2014]

Masáže nesouvisí jen s uvolněním a relaxací, ale také se sportem. Proto v NOVIDĚ spolupracujeme na významných sportovních událostech, jakými jsou běh We Run Prague, cyklistický závod Genesis Bike Prague nebo veletrh Sport Show, který se na letňanském výstavišti koná tento týden od pátku do neděle.

Sport Show je veletrh sportovních potřeb a vybavení, který se kromě tradičních aktivit snaží přinášet i nové sportovní trendy a aktivity. Jeho cílem je podpořit u široké veřejnosti chuť sportovat a nabídnout návštěvníkům možnost vybrat si sporty letní i zimní aplikovatelné v přírodě i ve městě. Ambasadorem projektu je Šárka Kašpárková, mistryně světa v trojskoku.

Doprovodný program bude plný exhibicí, ukázek, prezentací a autogramiád, návštěvníci si budou moci vyzkoušet různé sportovní potřeby a nářadí, nechat si poradit od odborníků a osobně se setkat se sportovními osobnostmi, které přispěly k věhlasu českého sportu.

Návštěvníci veletrhu si budou moct za dobrovolný příspěvek ověřit schopnosti našich masérů během všech tří výstavních dnů, to je od pátku 28. do neděle 30. března od 10 do 18 hodin.

Pokud vás obsah veletrhu zajímá, tak napište na e-mail tomas@novida.cz a první tři z vás od nás získají vstupenku na veletrh jako dárek. Více o veletrhu najdete na stránkách www.sport-show.cz.


 zpět