Jsme zpět a prodlužujeme platnost dárkových poukazů [26.04.2021]

Od pondělí 26. dubna do pátku 30. dubna budeme mít vždy v čase od 13 do 19 hodin otevřenou recepci a budeme přijímat objednávky. Od pondělí 3. května začneme opět masírovat a otevřeno budeme mít v naší běžné provozní době.

Jsme připravení plnit všechny požadavky, které stát stanoví. Stejně tak budeme kontrolovat, jestli tyto požadavky splňují naši klienti. Už teď víme, že na masáž budou moct přijít lidi, kteří se za sebou mají všechny předepsané dávky očkování, nebo ti, kteří mají několik dnů čerstvé negativní testy na covid prováděné zdravotníky. Soupis požadavků bude stát ještě upřesňovat a my je na našich stránkách zveřejníme nejpozději ve středu 28. dubna.

U všech dárkových poukazů s platností delší než do 31.12.2020 automaticky prodlužujeme jejich platnost o 4 měsíce. U poukazů, které jsme vydali v průběhu posledního lockdownu, prodlužujeme platnost o dobu, po kterou nebylo možné poukazy využít, takže například pokud si někdo koupil poukaz 1. dubna 2021, tak platnost jeho poukazu automaticky prodloužíme o 1 měsíc.

Těšíme se na Vás a na Vaše objednávky!


 zpět