Masáž jako benefit pro zaměstnance

Sedavé zaměstnání, dlouhé jízdy autem, jednostranně zaměřené činnosti, to vše zatěžuje svalovou soustavu. Masáž přináší úlevu a zlepšuje fyzické i psychické rozpoložení a kromě jiného zvyšuje pracovní výkon. Může se tak stát pravidelným a vítaným zaměstnaneckým benefitem.

Kde využít našich služeb

  • Masáž v naší masérně – nejvýhodnější forma využití našich služeb vhodná zejména pro společnosti z Řep a nebo Stodůlek, Zličína, Motola, Liboce a dalších blízkých městských částí.
  • Pravidelné masáže přímo ve vaší společnosti – služba s příplatkem cca 15 % oproti ceníku v masážním studiu, který však zahrnuje veškerou dopravu našeho personálu a materiálu k vám tak, aby masáž pro vaše zaměstnance neznamenala ztrátu času a mohli se po ní opět naplno věnovat svým úkolům.
  • Účast na firemních akcích – masáže slabozrakých a nevidomých masérů jako doprovodný program na vašem dni zdraví, sportovním dni, rodinném dni, nebo jiné akci.

Formy úhrady

Když pomineme klasické způsoby úhrady formou hotovosti (pokud platí vaši zaměstnanci) nebo na fakturu (když platí nebo na masáž přispívá vaše společnost), tak mohou různé společnosti preferovat některé z našich dalších způsobů využití a úhrady za naše služby.

  • Dárkový poukaz pro zaměstnance či obchodní partnery - přemýšlíte rok co rok, jak ocenit své zaměstnance a obchodní partnery? Jakým motivačním či narozeninovým dárkem je potěšit? Připravíme pro vás na míru ušité dárkové poukazy.
  • Zaměstnanecké benefitní programy - jsme partnery nejrozšířenějších "cafeteria" systémů v ČR, jako jsou Sodexo, Edenred, Benefit Plus, Up Česká republika a Benefity.cz. Vaši zaměstnanci tak u nás mohou využít tyto poukazy a elektronické platby (dole na stránce).
  • Fond kulturních a sociálních potřeb (FKSP) – možnost hradit nebo dotovat masérskou službu z fondu vaší společnosti.
  • Náhradní plnění - jelikož zaměstnáváme více než 50 % osob se zdravotním postižením, můžeme vaší firmě poskytnout naši službu formou náhradního plnění ve smyslu § 81 zákona č. 435/2004 Sb.