Aktuality

Z důvodu nařízení vlády máme zavřeno30.12.2020

Z důvodu nařízení vlády nemůžeme po svátcích otevřít 4. ledna, jak jsme chtěli. V tuto chvíli nepřijímáme nové objednávky, ani přeobjednávky masáží. Jakmile to bude možné, tak opět otevřeme. Pokud by zavření trvalo delší dobu, tak se jej budeme snažit zohlednit v prodloužení platnosti vydaných dárkových poukazů. O všech změnách budeme informovat na našich stránkách.

více »


Otevírací doba před Vánoci a po Novém roce18.12.2020

Před Vánoci budeme mít otevřeno až do středy 23. prosince do 20 hodin. Do té doby k nám můžete přijít na masáž, nebo pro někoho pořídit dárkový poukaz na naše služby. Dárkové poukazy prodáváme jak osobně na recepci, tak je možné si je nechat poslat e-mailem.

 

více »


Masírujeme a fungujeme stejně jako dřív02.12.2020

Od čtvrtka 3. prosince se vracíme k naši běžné otevírací době. Můžete se u nás nechat namasírovat, nebo udělat svým blízkým radost poukazem na masáž. Platnost dárkových poukazů vystavených před 22. říjnem prodlužujeme o dva měsíce.

více »


Od 16. listopadu otevřeno13.11.2020

Od pondělí 16. listopadu otevíráme recepci jako výdejní místo pro dárkové poukazy. Navštívit nás můžete od pondělí do soboty vždy v čase od 13 do 19 hodin. Nebo nám zavolejte, nebo napište e-mail. Dárkové poukazy doručujeme poštou bez příplatku za poslání, nebo ještě rychleji e-mailem v den objednání.

více »


Využijte FKSP na naše masáže04.11.2020

Máte v práci nedočerpaný fond kulturních a sociálních potřeb (FKSP)? Využijte ho u nás!
Nabízíme poukazy na masáž v libovolné hodnotě a pokud by stát omezil náš provoz, tak platnost poukazu prodloužíme. Pište na tomas@novida.cz

více »


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »