Zavřeno od 26. července do 15. srpna [09.07.2021]

Kdo jde občas na masáž do našeho řepského studia, tak si nemohl nevšimnout, jak se OC Řepy postupně mění k lepšímu. V případě budovy A (která je blíž tramvajové zastávce než naše budova B) se rekonstrukce chýlí ke konci, odhadovaný termín je v průběhu podzimu. Postupně dochází ke spojení budov A a B do jednoho celku, pomohou tomu i nové eskalátory, které budou procházet oběma budovami.

V budově B, kde je naše masážní studio, se budou na přelomu července a června měnit rozvody pro topení a ventilaci a v části našeho patra dojde také k výměně podlahových krytin.

I před přerušením a po přerušení našeho provozu, které je plánované od 26. července do 15. srpna, se může dočasně stát, že průchod obchodním centrem k našemu masážnímu studiu povede jinudy, než jste běžně zvyklí. V takových situacích se budeme snažit cestu označit navigačními šipkami, abyste k nám i tak dobře trefili.

Pokud máte dárkový poukaz s koncem platnosti 26. července nebo později, tak platnost Vašeho poukazu automaticky prodloužíme o 1 měsíc.

Objednávky na zaří začneme přijímat po srpnovém otevření našeho studia.


 zpět