Zábaly - čokoláda, po které se nepřibírá [08.10.2013]

Ať už vás osloví vůně čokolády, nebo léčivé účinky rašeliny, můžete u nás masáž spojit s tepelnou terapií ve formě zábalů.

Rašelinové zábaly slouží k lokální tepelné terapii jako podpůrný prostředek při revmatických chronických onemocněních pohybového ústrojí, degenerativních onemocněních kloubů nebo při poškození meziobratlových plotének. Zábal se doporučuje při poruchách prokrvení, svalové bolesti, při zvýšené náchylnosti k nemocem a velkém pracovním zatížení. Pomáhá při kožních problémech a zlepšuje hydrataci a regeneraci pokožky.

Čokoládový zábal je relaxační procedura, která dodává tělu pocit dobré nálady a omlazuje pokožku. Základem zábalu je neslazený kakaový prášek z tropického kakaovníku. Blahodárnost čokoládových zábalů spočívá v jejich obsahu antioxidantů, které působí proti stárnutí. Dále čokoláda obsahuje vitamíny, minerály, koenzymy a nukleové kyseliny. Vitamíny A a E se vstřebávají celým tělem. Vůně čokolády navíc zahání depresi.

Na začátku procedury dostanete 30minutovou masáž, poté aplikujeme teplý zábal a na konci vás masér uvolní krátkou relaxační masáží. Používáme jednorázové hygienické zábaly s polopropustnou folií, díky které se na tělo dostane právě tolik látek, aby zábal pomáhal, byl příjemný a aby nebylo potřeba se po něm sprchovat.

Pokud myslíte, že je lepší k nám přijít ve dvou, tak se můžete objednat na párovou masáž a zábal.

60minutová masáž se zábalem stojí 490 Kč, v páru se na tuto masáž můžete objednat už za 890 Kč.


 zpět