Aktuality

Noční běh pro Světlušku17.04.2015

Pokud jste večer ve čtvrtek 16. dubna dorazili do Stromovky, zažili jste něco výjimečného. Běžel se tady Noční běh pro Světlušku, tedy akce, kde jde tak trochu o sport, trochu o zábavu a rozhodně jde o i přispění na Sbírku Světluška podporující aktivity lidí se zrakovým hendikepem.

více »


FOR BIKES nejsou jen kola01.04.2015

Tu a tam se objevíme na akci, kde byste nás možná nečekali. Podobné to bylo poslední březnový víkend, kdy jsme rozvinuli masérský stan na veletrhu FOR BIKES.

více »


Inspirace žen a masáže10.03.2015

Když vyrážíme mimo naše masérská studia, tak často míříme za lidmi, které něco spojuje. Jsou dny, kdy masírujeme operátory v call centrech, jindy masírujeme počítačové programátory, nebo herce. O víkendu byl společný rys našich návštěvníků viditelný na první pohled - masírovali jsme na akci věnované především ženám.

více »


Nenechte své staré benefitní poukazy propadnout 12.01.2015

Máte ještě v peněžence nebo v šuplíku benefitní poukazy z roku 2014? U nás je můžete uplatnit do konce tohoto týdne.

Poukazy je možné využít i na nákupy dárkových poukazů na masáž.

více »


Předvánoční otevírací doba a dárkové poukazy01.12.2014

Před Vánoci máme otevřeno až do úterý 23. prosince, takže pokud budete chtít svým blízkým udělat radost dárkovými poukazy na masáž našich nevidomých a slabozrakých masérů, tak je u nás můžete pořídit i den před Štědrým dnem. Otevřeno máme každý pracovní den od 11:30 do 20:00.


Pokud byste to k nám měli daleko a chtěli si poukaz nechat poslat poštou, tak budeme poukazy rozesílat všem, kdo si je u nás objednají do pátku 19. prosince. Příplatek za poukaz poslaný poštou je 20 Kč.

 

více »


« 1 2 3 4 5 6 »