Aktuality

NOVIDA na veletrhu Sport Show24.03.2014

Masáže nesouvisí jen s uvolněním a relaxací, ale také se sportem. Proto v NOVIDĚ spolupracujeme na významných sportovních událostech, jakými jsou běh We Run Prague, cyklistický závod Genesis Bike Prague nebo veletrh Sport Show, který se na letňanském výstavišti koná tento týden od pátku do neděle. Rádi vás na veletrhu uvidíme a pro nejrychlejší z vás máme připravený dárek v podobě vstupenky na veletrh.

 

více »


Valentýn ve dvou na párové masáži14.02.2014

Valentýn je příležitost zastavit se u užít si něco příjemného s tím, koho máme nejraději. Nejde o to, co říká kalendář nebo zahraniční tradice, ale o to, že občas je dobré udělat si společně radost a tou chvílí mohou být právě tyto dny. Naším tipem je užít si část těchto společných chvil v naší masérně, například při hodinové relaxační párové masáži.

více »


Článek o NOVIDĚ v InfoKOMPASU29.01.2014

Uvést do chodu a úspěšně rozvíjet jakýkoliv podnikatelský záměr není jednoduché. Což teprve když se jedná o projekt, který má za cíl dát práci nevidomým a zároveň obstát v komerčním prostředí. Na tento nelehký úkol si troufla Mgr. Jana Mašínová, která založila obecně prospěšnou společnost NOVIDA. Po měsících perné práce zahrnující běhání po úřadech, hledání a vybavení vhodného prostoru a výběr zaměstnanců, mohl v lednu loňského roku na nové masérské lůžko ulehnout první zákazník.

více »


Slavíme 1. narozeniny14.01.2014

Dnes slavíme první narozeniny, ale dárek jste nám dali už minulý čtvrtek, kdy do masérny přišel pětistý z vás. Děkujeme jemu i vám všem.

Užijte si vstup do nového roku stejně jako my. Děkujeme za vaši přízeň, moc si jí vážíme a těšíme se na vás!

více »


Jedeme až do vánoc19.12.2013

Mile jste nás překvapili svým zájmem o dárkové poukazy na naše masáže. Oproti původnímu plánu budeme mít pro prodej poukazů otevřeno i v pondělí. Předvánoční otevírací doba tedy je pátek 20.12. 11:30-20:00 a nově i pondělí 23.12. 13:00 - 19:00.

Udělejte někomu veeeelkou radost a dejte mu pod stromeček naši masáž ;-)

více »


« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »