Aktuality

Masáže na akci Krásné XL19.08.2013

Minulou neděli se konalo na Kačerově setkání fanoušků stránek Krásná XL. NOVIDA byla v tento den s nimi a snažila se ukázat baculkám, že masáž je příjemná relaxace pro všechny, kdo ji potřebují a několik kilo navíc by v tom nemělo být překážkou.

Stud můžete u nevidomých masérů hodit za hlavu.

více »


Masáž pro umělce zdarma12.08.2013

Uchvátilo nás tohle video s písničkou, kde parta 4 mladých lidí rytmus vytváří boucháním do kelímku, kelímkem o stůl atd.

Pokud je ve vašem okolí někdo, kdo je takhle šikovný a zvládne podobně podat stejnou nebo jinou písničku, tak jej rádi odměníme masáží zdarma a sdílením jeho videa na našich stránkách a Facebooku.

více »


U nás je chládek i v letních vedrech29.07.2013

Přijďte se zchladit do naší nové a větší masérny v rohu Kunratické tvrze. Vstup do nové recepce a masérny NOVIDA je v přízemí přímo z areálu tvrze a díky silným kamenným stěnám je u nás i v létě příjemně!

více »


Masírujeme závodníky na Genesis Bike Prague23.06.2013

O víkendu jsme masírovali na největším pražském závodě horských kol Genesis Bike Prague.

Trochu jsme se báli, že těch 1500 závodníků před závodem a v cíli nezvládneme namasírovat, ale naštěstí za námi nepřišli úplně všichni ;-)

více »


Mazel vás zahřeje17.06.2013

Při masážích jsme na nahřátí a uvolnění svalového napětí začali používat špaldové nahřívací termovaky Mazel, které dáte na 3 minuty do mikrovlnky a pak se můžete hodinu hřát.

více »


« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »